PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33288}

Spirited Away: W krainie Bogów

Sen to Chihiro no Kamikakushi
8,1 145 305
ocen
8,1 10 1 145305
8,3 37
ocen krytyków
Spirited Away: W krainie Bogów
powrót do forum filmu Spirited Away: W krainie Bogów

Wspaniały

ocenił(a) film na 10

Właśnie skończyłam go oglądać (po raz pierwszy od sześciu lat). Gdy byłam mała, bałam się tego filmu, ale teraz mnie zachwycił. Historia ciekawa i trzymająca w napięciu od początku do końca, piękna grafika i muzyka... Owszem, zdecydowanie nie dla dzieci, ale też nie tylko dla fanów anime. Wyraziste postacie zasługują na uwagę, Haku, Lin i Kamaji to moje ulubione (poza Chihiro) ;) Gorąco polecam każdemu.

ocenił(a) film na 10
Pink_Phink

Ja jakoś na początku wakacji również obejrzałam ponownie , ponieważ strasznie film utkwił mi w pamięci. Oglądałam go z mamą siedem lat temu i strasznie nam się podobał. Jakoś od czerwca zaczęłam nadrabiać wszystkie dostępne filmy anime. (jakoś wcześniej za tym nie przepadałam , teraz żałuję że obejrzałam to tak późno) Fil świetny i nie zgodzę się że nie jest dla dorosłych mojej mamie się bardzo podobało ponieważ film miał morał, postacie zostały pięknie przedstawione ( jest jeszcze kilka powodów ale nie chce mi się pisać). Polecam wszystkim bez względu na wiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones