PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33288}

Spirited Away: W krainie Bogów

Sen to Chihiro no Kamikakushi
8,1 145 392
oceny
8,1 10 1 145392
8,3 37
ocen krytyków
Spirited Away: W krainie Bogów
powrót do forum filmu Spirited Away: W krainie Bogów

Mam takie pytanie, jestem świeżo po seansie (widziałam bajkę dawno temu i w głowie utkwiła mi tylko wielka głowa Yubaby :)) i jedna rzecz mi umknęła (?) lub nie została wyjaśniona. Otóż skąd Chihiro wiedziała pod koniec, że wśród świń nie ma jej rodziców? Podczas dialogu z Yubabą, która powiedziała coś w stylu"znajdź wśród tych świń swoich rodziców" myślałam, że Chihiro powie coś w stylu, że wydaje jej się, że już ich tam nie ma, bo jej rodzice są ludźmi, nie świniami. Ale nie zostało to w żaden sposób pociągnięte, wyjaśnione, ona zgadła i wróciła do domu. I tak mnie to zastanowiło, także jeśli coś mi umknęło albo ktoś ma jakąś teorię, to bardzo proszę o odpowiedź :)

ocenił(a) film na 10
mnsw

Mi się zawsze wydawało że to dlatego ze Haku wcześniej zaprowadził Chihiro do jej rodziców i zapamiętała ich świńskie postacie. Chociaż w sumie to dziwne, że potrafiła rozróżniać te świnie ;p

ocenił(a) film na 10
mnsw

Bo ich kochała. Dlatego też rozpoznała Haku w smoczej formie. Wiedziała, że nie ma jej rodziców wsród świń, bo nie czuła więzi. Przynajmniej ja tak to zawsze interpretowałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones