PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33288}

Spirited Away: W krainie Bogów

Sen to Chihiro no Kamikakushi
8,1 145 392
oceny
8,1 10 1 145392
8,3 37
ocen krytyków
Spirited Away: W krainie Bogów
powrót do forum filmu Spirited Away: W krainie Bogów

Haku i Chichiro

użytkownik usunięty

chyba trochę Spoiler

Dlaczego Haku nie poszedł z nią na końcu filmu? Wiem tylko, że nie chciał ale oglądałam to po
ang więc nie zrozumiałam wszystkiego co on mówił, a więc dlaczego? Przecież ten świat nie był
najlepszy, był przerażający dla ludzi, a przynajmniej do jakiegoś stopnia, czemu on chciał tam
zostać?
Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Właśnie obejrzałem wersję z polskim dubbingiem (rzadko oglądam takie wersje, ale akurat ten dubbing przypadł mi do gustu) i w tej scenie Haku mówi, że odejdzie z tego miejsca i wróci do swojego świata, ponieważ odzyskał swoje imię i nie musi być już posłuszny Yubabie.
Zastanawiam się tylko, dlaczego ten jego świat miałby być inny, bo w końcu żył w tym samym co Chichiro..
Mam nadzieję, że pomogłem ;)

nomus

Z tego co pamiętam to Haku był...rzeką, więc to może być różnica tego świata...ale?

bartekbasista

A pozostali pracownicy w świecie ludzi byliby: żabami, ślimakami czy czego są tam duchami? Myślę, że nie dotyczy to bóstw które tam przychodzą jako klienci. Co do Haku - po odzyskaniu wolności będzie on znów tą samą rzeką do której wpadła Chihiro.

użytkownik usunięty
piotrek42_18

A w sumie zaczynam rozumieć także dziękuje.

ocenił(a) film na 9
piotrek42_18

Dzięki Tobie zrozumiałam... Sam mówiła coś o tym, że rzeka w do której wpadła nazywała się tak samo jak Haku, bo on nią był. Był duchem tej rzeki , a potem na usługach wiedźmy "wysechł". Więc 'suma Sumarów', wróci do swojej postaci ,do "świata" w świecie ludzi. Do świata przyrody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones