PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33288}

Spirited Away: W krainie Bogów

Sen to Chihiro no Kamikakushi
8,1 145 327
ocen
8,1 10 1 145327
8,3 37
ocen krytyków
Spirited Away: W krainie Bogów
powrót do forum filmu Spirited Away: W krainie Bogów

Nie rozumiem zafascynowania. Jestem fanem kina również animowanego, ale tutaj zabrakło tak wiele, że trudno jest mi ocenić wyżej tylko ładne obrazki.

Nowe postacie, jak również ich motywy pojawiają się znikąd w akcji. Jakbym oglądał losowanie lotto zamiast finału mistrzostw świata w piłce nożnej. Niby tez piłki, ale rozumiecie różnice.

Od samego początku do końca większość poznanych bohaterów była zbędna. Pusto wypełniali denny i nudny świat. Tak samo jak wątki w historii pojawiały się jak brokat na sylwestowym makijażu. Nie jestem w stanie pojąć fascynacji tą animacją i tej wysokiej oceny, ktora skusila mnie w pierwszej kolejności.

Samo budowanie więzi między bohaterami było sztuczne i naciągane. Wyciągnięte na koniec jak karta z rękawa, która miała być asem, a się okazała jokerem. Taka karta, która może być każdą inną. Zresztą ukazany świat jest absurdalny do takiego stopnia, że trudno się wczuć.

Męczyłem się oglądając.

ocenił(a) film na 9
Mayoris

na szczęście po zobaczeniu twojego profilu ( 10/10 dla filmu z Sandlerem XD ) wiem , że nie warto się kierować twoją opinią. Miłego dnia :)

ocenił(a) film na 5
PepperDr

Przy tym filmie ruchałem jedenastkę. Jeżeli sugerujesz się jedną oceną na prawie dwa tysiące obejrzanych przeze mnie filmów to równie właściwym wydaje się stwierdzenie, że jesteś pedałem... bo znam jednego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones