PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33288}

Spirited Away: W krainie Bogów

Sen to Chihiro no Kamikakushi
8,1 145 392
oceny
8,1 10 1 145392
8,3 37
ocen krytyków
Spirited Away: W krainie Bogów
powrót do forum filmu Spirited Away: W krainie Bogów

Więc tyle powiem - oglądałam ten film jak byłam mała (no nie wiem, może z 7, 8 lat) i do tej
pory mam schizę na jego punkcie! Filmu, filmem nie osądzam, bo też nie za bardzo
pamiętam fabułę, ale to czarne coś (nie wiem jak się zwało xD) było przeraźliwe i do tej pory
czasem mi się śni! Nie wiem jak dla was, ale jak dla mnie to jest najgorszy horror, który dali
mi - takiemu małemu bezbronnemu dziecku (jasne... ), bo to podobno świetna bajka xDD
Ale polecam i obejrzę jeszcze raz, pomimo, że pewnie wspomnienia wrócą i będę się
okropnie bać xD

ocenił(a) film na 10
smile_123

to nie jest straszne :)

jestemtwoimojcem

Wiem, ale nie dlatego, że to jest straszne będę się tego bać, tylko przez wspomnienia, bo w dzieciństwie często śniło mi się to jako koszmar ;)

ocenił(a) film na 10
smile_123

Pamiętam że byłem na tym w kinie. To było gdzieś w podstawówce. Właśnie ten film zapoczątkował moje zainteresowanie anime. Po wyjściu z kina byłem tak zafascynowany że błagałem rodziców by znów się na niego wybrać, udało się :)

ocenił(a) film na 10
smile_123

Oj, 7 czy 8 lat to za mało na ten film. No chyab że się jest Japończykiem...

ocenił(a) film na 10
smile_123

smile_123 ! dokładnie, mam to samo z tym filmem, nie oglądam anime w ogóle, ale jako mała dziewczynka po prostu zostałam zaczarowana przez ten film!

ocenił(a) film na 8
smile_123

Ja obejrzałem bo nie było nic w TV . To leciało chyba na kulturze i zobaczyłem że bajka to oglądam ale jeszcze nie wiedziałem co to anime i wgl miałem gdzieś 5-7 lat . Te anime jest ,,dla mnie'' dla innych moze nie straszne . Polecam film starszym w wieku gdzieś 9-11

ocenił(a) film na 9
smile_123

Ja również oglądałam to w wieku 7 czy 8 lat i także byłam nim ogromnie zafascynowana, w niektórych momentach mnie przeraził, ale w tym wieku już oglądałam parę horrorów(szczególnie jeden, w którym dziewczyna o długich czarnych włosach wychodzi z telewizora,pamiętam strasznie mnie przeraził i zawsze przed snem przez parę ładnych lat patrzyłam się w telewizor czy nic nie wyłazi XD) więc strach po tym anime szybko minął, ale i tak do tego anime często wracałam w myślach, ponieważ w dzieciństwie wywarło na mnie ogromne wrażenie i na pewno do niego wrócę. Nie wiem czy to było moje pierwsze anime, bo jeszcze oglądałam "Księżniczka Mononoke" tego samego reżysera, które również mi się bardzo podobało! w każdym razie dzięki tym dwóm anime zakochałam się w tym gatunku!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones