PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33288}

Spirited Away: W krainie Bogów

Sen to Chihiro no Kamikakushi
8,1 145 327
ocen
8,1 10 1 145327
8,3 37
ocen krytyków
Spirited Away: W krainie Bogów
powrót do forum filmu Spirited Away: W krainie Bogów

5\10

ocenił(a) film na 6

Lubię japońskie kino,animacje zwłaszcza i choć czytam,ze bajka jest porywająca,to przyznaję sie... nudziłam sie troche podczas seansu.dlaczego? oprawa graficzna- nie jest porywająca,muzyka nie przyciaga uwagi,temat-moze oryginalny,ale całość.... miałam wieksze oczekiwania.

ocenił(a) film na 9
Zuza94

Oczekiwania-srania. Temat- zajebiście oryginalny, muzyka jest delikatna i wpasowuje się w tło, no cóż. A animacja? Doceń starsze style (oczywiście nie mówię, że jest to anime stare)! No c'mooon, może byś to jeszcze w 3D chciała?... Jak dla mnie animacja, rysunki, sam projekt tego świata są wspaniałe.

ocenił(a) film na 6
WolfessWhite

A Ty doceń fakt,że każdy ma prawo do swojego zdania.Zdecydowanie bardziej podobał mi sie Ruchomy Zamek... . Po drugie chyba masz nie więcej niż 16 lat,skoro nie potrafisz stworzyć nic przekonującego w odpowiedzi, a jedynie :"Oczekiwania-srania",także nie widze potrzeby dalszej dyskusji, z której notabene nic ciekawego nie wyniosę.

użytkownik usunięty
WolfessWhite

"Temat- zajebiście oryginalny"

hahhahahahhahahhahhahahahahhahahahahahhhhhhhhhhhhhhahhahahahahhahahhahaaaaaaaaaa aahahahahhahahahhahahahahahahhahahahha

ocenił(a) film na 9

Owszem. Zajebiście oryginalny w przeciwieństwie do Twojej niewyszukanej i infantylnej odpowiedzi. :D

Zuza94- a Ty masz niby więcej? :) Bo nie wydaje mi się, by ktoś o wyższej inteligencji stwierdzał czyjś wiek na podstawie paru słów na ekranie komputera.

ocenił(a) film na 8
Zuza94

"muzyka nie przyciąga uwagi"??? WTF?! chyba słuchałaś na ściszonych głośnikach, przecież główny motyw jest genialny, mogę go codziennie słuchać :) Muzyka to jeden z największych plusów tego anime i basta.
http://www.youtube.com/watch?v=-V68TPR7-jY

Krytykant

myzuka z tego filmu jest przeboska!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones