PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33288}

Spirited Away: W krainie Bogów

Sen to Chihiro no Kamikakushi
8,1 145 327
ocen
8,1 10 1 145327
8,3 37
ocen krytyków
Spirited Away: W krainie Bogów
powrót do forum filmu Spirited Away: W krainie Bogów

4/10

ocenił(a) film na 4

Bardzo się zawiodłem...Po komentarzach i ocenie nastawiłem się na coś lepszego. Powiało nudą, ledwo dotrzymałem do końca. Odniosłem wrażenie, że to zwykła bajka dla "grzecznych dzieci". Od razu zaznaczam, że mimo swoich 25 lat często oglądam różnego typu kreskówki, czytam kaczora donalda i uwielbiam Akademię Pana Kleksa :). Może po prostu nie trafiło w mój gust. W każdym razie nie jest to bajka uniwersalna, nie wszystkie osoby z wyobraźnią i skłonnością do częstych ucieczek w świat fantazji mogą się niej odnaleźć.

ocenił(a) film na 9
Mufas

szkoda, że nie trafiła do Ciebie ta bajka :)
Ja oglądam dużo bajek i anime, i tą jestem po prostu zachwycony.
Pozdrawiam, a lat mam 20.

ocenił(a) film na 7
Raziel89

Ja niestety też się zawiodłam.

Słyszałam wiele pochlebnych opinii na temat SA:WKB, w dodatku "Ruchomy Zamek Hauru" Miyazakiego niezwykle mi się podobał, a jako wielka fanka anime po prostu musiałam obejrzeć tą obowiązkową pozycję w dvd-tece otaku. Niestety, jakoś ta produkcja do mnie nie trafiła. Moze miałam zbyt wygórowane oczekiwania, może obejrzałam ją w złym czasie/nastroju/układzie gwiazd, ale nie mogę dać nic poza słabą siódemeczką (a spodziewałam się 9).

Żałuję, ale po prostu mnie nie zachwyciło. No i niestety kolejny raz zawiodłam się na znaczku 'FilmWeb poleca' - może po prostu nie trafia on w mój gust.

Mufas

Powiem tak muzyka mnie uwiodła. Bardzo bardzo mi się to spodobało. Może Jest to film dla "grzecznych dzieci" ale wg mnie ma mnóstwo ukrytych przesyłów, które poprostu trzeba odkryć.

ocenił(a) film na 7
La_Liberte

Ocena 8/10 nic więcej w niej specjalnego nie zauważyłem. Po za tym bez sensowne wydaje mi się porównywanie filmów animowanych z filmami, w których biorą udział ludzie z krwi i kości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones